İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

Eğitim ve Danışmanlık Alanlarında Neler Yapıyoruz

Eğitim

ProjeYonetimi

Proje Yönetimi

Proje ve program yönetimi beceri geliştirmenin her alanında eğitimler sunuyoruz. Proje yönetimi veya çeviklikle ilgili temel bilgileri öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Bir projeyi başarılı bir şekilde teslim etmek için, projenin ne olduğunu ve sonuçlarının ne olacağını açıkça belirleyerek başlamak önemlidir. Eğitimlerimizde, projenizin başlangıcından itibaren hedeflerinizi keşfetmenin ve anlamanın ve projenin yürütülmesini etkileyebilecek tüm faktörleri göz önünde bulundurarak pratik yollar izleyeceğiz.

sigara

Sigara Bağımlılığı Tedavisi

Sağlığınız için sigarayı bırakmak ve nikotin bağımlılığının üstesinden gelmek, danışmanlık, destek grupları, davranışsal terapi ve ilaç tedavisini içerebilecek çok yönlü bir yaklaşımı gerektirir. Vinnova olarak, tütün bağımlılığının tedavisi konusunda eğitim almış ve tecrübe sahibi olan hekimlerimiz ile sigara içenlerin bırakma çabalarında başarı olasılığını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluyoruz.

nicel

Nicel Araştırma Yöntemleri

Nicel araştırma şablonları nesnel, ayrıntılı ve çoğu zaman araştırma amaçlıdır. Bu araştırma yönteminden elde edilen sonuçlar mantıklı, istatistiksel ve tarafsızdır. Biz de veri toplama ile yapılandırılmış bir yöntemi nasıl kullanacağınızı çalışmalarınız üzerinde gerçekleştiriyor ve tüm popülasyonu temsil eden daha büyük örneklemler üzerinde uyguluyoruz.

nitel

Nitel Araştırma Yöntemleri

Nitel araştırma, psikoloji, sosyoloji ve antropoloji gibi sosyal bilimlerin disiplinlerine dayanmaktadır. Bu nedenle Vinnova olarak, yanıtlayıcıların yanıtlarına dayalı olarak derinlemesine ve daha fazla araştırma ve sorgulamaya önem veriyoruz; onların motivasyonlarını ve duygularını anlamaya çalışıyoruz. Kitlenizin kararları nasıl aldığını anlayarak, pazar araştırmasında sonuçlar çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık

projehazirlama

Proje Hazırlama

Vinnova olarak, bir proje başlamadan önce proje hedeflerinin, kapsamının, risklerin, sorunların, bütçenin, zaman çizelgesinin ve yaklaşımın tanımlandığından emin oluyoruz.

Proje Yönetimi

Proje yönetimini sadece 'yönetim'den ayıran önemli bir faktör, devam eden bir süreç olan yönetimin aksine, bu nihai teslimata ve sınırlı bir zaman aralığına sahip olmasıdır. Vinnova olarak teknik beceriler, insan yönetimi becerileri ve iyi iş bilinci özelliklerimizi uygulayarak size bu konuda yardımcı oluyoruz.

ProjeYonetimi
projedanismanlik

Proje Danışmanlığı

Kuruluşlara doğru projeleri (zamanınızı, yeteneğinizi ve bütçenizi en iyi şekilde kullanan stratejik uyumlu projeler) yapmalarında ve bunları doğru yapmalarında yardımcı oluyoruz. Vinnova Sağlık Danışmanlığı, proje yönetimi ve proje portföy yönetimi (PPM) çerçevenizi geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olarak, somut, sürdürülebilir faydalar sağlayacak stratejik projeleri önceliklendirmenize ve yürütmenize olanak tanıyoruz.

Araştırma Hazırlama ve Yürütme Danışmanlığı

Araştırmanıza başlamadan önce gerekli kontrolleri tamamladığınızdan emin olmanız önemlidir. Araştırmanın yürütülmesine yardımcı olarak, hem önerilen faaliyetlerin yürütülmesini ve izlenmesini hem de proje planının ortaya çıkan derslere ve/veya koşullara göre güncellenmesi ve revize edilmesini sağlıyoruz.

tez

Tez Danışmanlığı

VİNNOVA Danışmanlık olarak, lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık tezi hazırlayacak öğrencilere tez tasarım sürecinden başlayarak tez basım ve hatta tezin savunma sürecine kadar her aşamada sizlere yardımcı olabiliriz. İster konunuzun belirlenmesi, ister araştırma tasarımınızın hazırlanması, ister etik kurul başvurusu, ister nitel veya nicel analizlerinin yapılması, ister tezinizin yazılması olsun tezinizin ihtiyaç duyduğunuz her aşamasında, konusunda uzman araştırmacılarımız, öğretim üyelerimiz tarafından etkin danışmanlık veriyoruz.

İstatiksel Danışmanlık

Lorem aliquip schlitz retro. Salvia literally sustainable, hell of proident eu veniam chartreuse flexitarian dolore fam pitchfork jean shorts tousled. Fanny pack hammock minim labore. Direct trade snackwave meditation aute, bespoke austin cold-pressed dolore et meh post-ironic. Single-origin coffee aliqua quis vinyl sed helvetica subway tile before they sold out.